Tetris Oyun Makinesi

Tetris oyun makinesi, 12 V 5 amper ve 5 V 2 amper ile çalışır. Tetris oyun makinesinin iç kısmı tasarruflu 4 adet spot lamba ile aydınlatılmaktadır. RGB ışıklandırma ile tetris oyun makinesinin görseli zenginleştirilip dikkat çekici hale getirilmiştir. Her zaman ürün verme seçeneği ile tetris oyun makinesi tamamen yasal olup mahkeme kararı ile tastiklenmiştir. Kendi imalatımız olan tetris oyun makinesinin elektronik anakart tasarımı da kendi bünyemize aittir.

tetris oyun makinesi

tetris oyun makinesi

İmalatçısı olduğumuz tetris oyun makinesi, kendi arızasını kendisi sesli uyarmakta olup oyun ve demo müziği MMC hafıza kartına yüklenilmiştir.  Müşteri hafıza kartında saklı olan müzikleri istediği zaman bilgisayar yardımı ile kolayca değiştirilebileceği gibi tetris oyun makinesinin yeni versiyon ve güncellemelerini de makine menüsünden kolaylıkla değiştirebilir. İmalatçısı olduğumuz tetris oyun makinesi ek özelliği sayesinde üç farklı renkte oyun oynayabilme özelliğine sahiptir ve  yine oyun seçeneğini makine içerisindeki menüden değiştirilebilme imkanı sağlanmıştır. Bu ürünümüzün anakart sistemi suya neme ve rutubete maruz bırakılmadığı sürece Turuncu Otomat farkı ile ömür boyu birebir garantilidir. Diğer aksamları iki yıl servis garantilidir.

tetris oyun makinesi

tetris oyun makinesi

Turuncu Otomat firmamızdan tetris oyun makinesi siparişi vermek için Ethem Bey:  0 553 860 66 35 yada Faruk Bey: 0 505 125 89 25 Teknik Destek için : 0 537 473 03 53 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz. Dilerseniz canlı destek hattımız olan info@turuncuotomat.net ve turuncuotomat@hotmail.com msn adreslerimizden de iletişime geçip siparişinizi verebilir, daha detaylı bilgi alabilir, soru ve sorunlarınızla ilgili görüşebilirsiniz. Turuncu Otomat farkı ile 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz.

Bu makine hakkında görüş bildirebilirsiniz.


Not Bırakın