Langırt Oyun Masası

Tamamen yerli ve kendi ürünümüz olan langırt oyun masası su kontrası suya dayanıklı malzemeden yapılmıştır. Üzeri ve alt kısmı cam olan langırt oyun masasının para kanalı istenirse mekanik istenirse elektronik (otomatik) yapılabilir.

garlando langırt oyun masası

garlando langırt oyun masası

langırt

Yerli Langırt Oyun Masası

Langırt oyun masasının kolları özel çelik malzemeden yapılmış olup oyuncular plastiktir. İstenirse garlando marka ithal ettiğimiz langırt oyun masası ürünlerimiz de satışa sunulmaktadır. Langırt oyun masasının ayak kısımları kalın alüminyum ya da ahşap olan modelleri de mevcuttur.

Turuncu Otomat firmamızdan langırt oyun masası siparişi vermek için Ethem Bey:  0 553 860 66 35 yada Faruk Bey: 0 505 125 89 25 Teknik Destek : 0 537 473 03 53 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz. Dilerseniz canlı destek hattımız olan info@turuncuotomat.net ve turuncuotomat@hotmail.com msn adreslerimizden de iletişime geçip siparişinizi verebilir, daha detaylı bilgi alabilir, soru ve sorunlarınızla ilgili görüşebilirsiniz. Turuncu Otomat farkı ile 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz.

Langırt Masası

Garlando Marka İthal Langırt

İthal Langırt Masası

Garlando LangırtMasası

Yerli İmalatımız (Langırt Masası)

Yerli Langırt Masası

Kendi imalathanemizdeki Yerli Langırtlar

İmalattaki Langırtlarımız

Langırt Masası

Langırt Masası 5

Langırt Kolları

Yedek Malzemeler

Bu makine hakkında görüş bildirebilirsiniz.


Not Bırakın