Jetonlu Playstation

jetonlu playstation

jetonlu playstation

Günümüzde kullanılan playstation 1, playstation 2, playstation 3, xbox, nintendo gamecube gibi oyun makinelerini projelendirilmiş sisteme oturtarak bu tür makineleri jeton ya da para ile zaman ayarlı özel tasarımlı anakartımız eşliğinde çalışır vaziyete getirerek değişik eğlence yerlerinde eğlence sektörünün vazgeçilmezlerinden olmuştur.

 

Playstation 1

Jetonlu playstation eski tip atarilerin iç kısmına monte edilerek bir nevi eski makineyi güncellemiş ya da eski tip makinelerinizi değerlendirmiş olursunuz. Jetonlu playstation oyun makinesi ile çoklu oyun seçeneği sayesinde oyuncu onlarca oyun arasından istediği seçimi yaparak dilediği oyunu oynayabilir.

 

Playstation 3

Turuncu Otomat firmamızdan jetonlu playstation siparişi vermek için 0  Satın almak için, Ethem Bey:  0 553 860 66 35 yada Faruk Bey: 0 505 125 89 25 Teknik Destek için : 0 537 473 03 53 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz. Dilerseniz canlı destek hattımız olan info@turuncuotomat.net ve turuncuotomat@hotmail.com msn adreslerimizden de iletişime geçip siparişinizi verebilir, daha detaylı bilgi alabilir, soru ve sorunlarınızla ilgili görüşebilirsiniz. Turuncu Otomat farkı ile 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz.

Bu makine hakkında görüş bildirebilirsiniz.


Not Bırakın