Jeton Para Mekanizması

jeton para mekanizması

jeton para mekanizması mavi

Jeton para mekanizması, en az 12 volt 1 amper switch mod adaptör yardımı ile çalışmaktadır. Otomat dünyasının vazgeçilmezi olan jeton para mekanizmasının tercih edilen üç modeli bulunmaktadır. Mavi kutulu jeton para mekanizması, sarı kutulu jeton para mekanizması, para tanıtma özellikli jeton para mekanizması olarak tercih edilmektedir. Para veya jetonla çalışmasını istediğiniz elektrik destekli her makineye jeton para mekanizması takılmaktadır. Günümüzde yeni yaygınlaşan elektrikli süpürgelere jeton para mekanizması takılarak yıkamacıların gözdesi olarak kullandırılmaktadır.

jeton para mekanizması

jeton para mekanizması sarı

Biz otomat firmaları olarak jeton para mekanizmalarına, kepçe oyuncak kapma makinesi, tetris oyun makinesi, langırt oyun masası, şarjmatik, masaj koltuğu, air hockey, hediyematik, kontörmatik, sigara makinesi, kiddie rides, similatör, similasyon, atari, jetonlu playstation vs. gibi makinelerde kullanmaktayız. Şu ana kadar jeton para mekanizmalarında herhangi bir şikayet almamakla birlikte uzun sürelerce sorunsuz kullanılmaktadır. Fakat bu jeton para mekanizmasının hiçbir şekilde garantisi yoktur. Bunun sebebi para atma gözüne şeker çubuğu, ağaç parçası ve daha değişik maddeleri sokarak makineyi çalıştarabileceklerini sanarak jeton para mekanizmasının bozulmasına sebep olmasıdır. Jeton para mekanizmasını ne ile çalıştırmak isterseniz metal olarak onunla çalıştırabilirsiniz. Mesela örnek para yerine jeton takarsanız jetonla çalışır, 1 TL takarsanız 1 TL ile, 50 kuruş takarsanız 50 kuruş ile, cent takarsanız cent ile, euro takarsanız euro ile çalışır.

jeton para mekanizması

jeton para mekanizması açık

Turuncu Otomat firmamızdan jeton para mekanizması siparişi vermek için Ethem Bey:  0 553 860 66 35 yada Faruk Bey: 0 505 125 89 25 Teknik Destek için : 0 537 473 03 53 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz. Dilerseniz canlı destek hattımız olan info@turuncuotomat.net ve turuncuotomat@hotmail.com msn adreslerimizden de iletişime geçip siparişinizi verebilir, daha detaylı bilgi alabilir, soru ve sorunlarınızla ilgili görüşebilirsiniz. Turuncu Otomat farkı ile 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz.

Bu makine hakkında görüş bildirebilirsiniz.


10 Responses to “Jeton Para Mekanizması”

 1. adnan abbasoglu diyor ki:

  bu para otomatının fiyatı nedir çoklu alımda nekadara düşebilir.bilgilendirrseniz sevinirim.not:yeriniz istanbuldamı?

  • admin diyor ki:

   Tek adetimiz 50 tl dir toplu alımlarda adete göre fiyatımızda indirim uygulanmaktadır daha fazla detay için telefondan irtibata geçiniz. Yerimiz istanbul da dır.

 2. perfect3419 diyor ki:

  selam
  12 yada 6 volt aküyle çalışan oyuncaklara takılabiliyor mu?

 3. ergin gözen diyor ki:

  hayırlı işler kardeşim,

  bu aparatı bilgisayara bağlayabilirmiyiz.zaman ayarlı internet kullanmak için

  • admin diyor ki:

   zaman kartı ve para mekanizması ile irlikte hangi cihazın zamanlı ve ücretli çalışmasını isterseniz o ürüne kolaylıkla montaj ederek 100 de 100 performans alacağınızı garanti ederim

 4. Merhaba,
  Jeton para mekanizması hakkında teknik bilgi ve fiyatlarını bildirmenizi rica ederiz.

 5. Ozan diyor ki:

  Merhabalar.mavi jeton para mekanizmasi istiyorm 2 adet.osmaniyedeyim.kargo ucreti oduyormuyuz

Not Bırakın