Basket Makinesi

 

basket makinesi

Basket makinesimodelimizde yerli ve ithal olmak üzere iki çeşidimiz vardır. Basket makinemiz, eğilmeye ve kırılmaya dayanıklı çelik malzemeden yapılmış olup üzerindeki ışıklandırma ile görsel dizaynı zenginleştirilmiş en yeni ve tutulan modelimizdir.

basket oyun makinesi

basket makinesi

Basket makinemizin bazı özellikleri şunlardır: Anakart menüsünden skor ayarı yapılarak belirli skordan sonra teneke kola hediye verme aparatı bulunmaktadır. Ve yine basket makinemizin anakart menüsünden ayarlar bölümüne girerek belirli skordan sonra pota, sağa, sola, öne, arkaya hareket etmekte olup oyunu daha ilgi çekici ve daha eğlenceli hale getirmektedir. Basket makinesinin oyun sesini bilgisayar yardımı ile çok kolay şekilde değiştirerek istediğiniz müziği koyabilirsiniz. Basket makinesinin ses ayar düğmesinden müziğin ses şiddetini ve ekolayzır ayarını yapabilirsiniz. Lunapark ve iş merkezi oyun salonlarının vazgeçilmezi olan basket oyun makinesi uygun ödeme koşulları ve cazip fiyatlarıyla Turuncu Otomat farkı ile sizlere sunulmuştur.

basket makinesi

basket makinesi

Turuncu Otomat firmamızdan basket makinesi siparişi vermek için Ethem Bey:  0 553 860 66 35 yada Faruk Bey: 0 505 125 89 25 Teknik Destek : 0 537 473 03 53 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz. Dilerseniz canlı destek hattımız olan info@turuncuotomat.net ve turuncuotomat@hotmail.com msn adreslerimizden de iletişime geçip siparişinizi verebilir, daha detaylı bilgi alabilir, soru ve sorunlarınızla ilgili görüşebilirsiniz. Turuncu Otomat farkı ile 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz.

Bu makine hakkında görüş bildirebilirsiniz.


Not Bırakın