Air Hockey

Air Hockey makinelerimizin üzeri ahşap ve saç kaplı modeli vardır. Dış kasası istenirse metal istenirse fiber yapılabilen air hockey makineleri günlük kullanımı ve genel kullanım toplamını hafızasında tutar. 2 adet salyangoz yerli hava motoru bulunan air hokey makinelerine bilgisayar yardımı ile 10 saniyede müzik değişimi yapılabilir.

Air Hockey Makinesi

air hockey

Her atılan golü skor tahtasında gösterme özelliğine sahip olan air hockey makinesi için zaman ayarı lcd menüden basitçe yapılabilir. Oyun bitiminde diskler mekanizma tarafından kilitlenerek çalınmaya karşı koruma altına alınır. Air hockey makinesinin gösterge tablosu yanda ve tavanda olmak üzere iç mekan ve dış mekan olarak iki çeşittir. 2 yıl servis garantili olan air hockey makinelerinin anakartları birebir değiştirme garantilidir.

Turuncu Otomat firmamızdan air hockey makinesi siparişi vermek için Ethem Bey:  0 553 860 66 35 yada Faruk Bey: 0 505 125 89 25 Teknik Destek için : 0 537 473 03 53 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz. Dilerseniz canlı destek hattımız olan info@turuncuotomat.net ve turuncuotomat@hotmail.com msn adreslerimizden de iletişime geçip siparişinizi verebilir, daha detaylı bilgi alabilir, soru ve sorunlarınızla ilgili görüşebilirsiniz. Turuncu Otomat farkı ile 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz.

Bu makine hakkında görüş bildirebilirsiniz.


2 Responses to “Air Hockey”

  1. selami cezik diyor ki:

    beylikdüzü istanbul da 1000 daireli sitede cafem var calışmayı düşünürseniz yazdığım telefon noyu arayabilirsiniz

    • Aynur YILMAZ diyor ki:

      0 505 125 89 25 veya Telefon şarj şarz cihazı Şarjmatik ler hakkinda detayli bilgiyi telefon diğer numaralarimizi arayak ilgili kisileimizden ogrenebilirsiniz

Not Bırakın